Bu Internet sitesinde bulunan bilgiler Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Bu Internet sitesinde yer alan bilgiler (i) reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; (ii) hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; (iii) Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve (iv) güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı, bu Internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı’nın yazılı muvafakati olmadan bu Internet sitesine link verilemez.

Bu Internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı'na aittir ve Cerrahoğlu Avukatlık Ortaklığı’nın yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

scroll up