İşverenin Aşılanmayı Zorunlu Kılma veya Teşvik Etme Hakkı

Yazının tamamı Yayınlar sayfasında mevcuttur.

YENİ DUYURU "Stajyerlik Başvuruları"

28.12.2020

Coronavirüs salgını sebebi ile 2021 Yaz dönemi için stajyer alımı yapılmayacaktır. 
2021 - 2022 dönemi için Yasal stajyerlik başvurularınızı 15 Mart - 31 Mart 2021 tarihleri arasında cerrahoglu@cerrahoglu.av.tr adresimize yapabilirsiniz. 
Cerrahoğlu

 

Corona Virüs Salgını

12.6.2020

Sayın Müvekkillerimiz ve Meslektaşlarımız,

15 Haziran 2020 tarihi itibariyle yeniden ofisimizden çalışmaya başlayacağımızı memnuniyetle duyuyoruz.

Ekibimizin ve misafirlerimizin sağlığını korumak için ofisimizde gerekli sosyal mesafe ve hijyen tedbirlerini titizlikle uygulayacağız. Bu tedbirleri Misafirlerimizle önceden paylaşacağız. Destek ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Cerrahoğlu

Corona Virüs Salgını

17.3.2020

Sayın Müvekkillerimiz ve Meslektaşlarımız,

Corona Virüsü salgını sebebiyle içinde bulunduğumuz bu zor günlerde sizlere tam kapasite ve özenle hizmet verebilmek ve kamu ve ailelerimizin sağlığını koruyabilmek için 18 Mart 2020 Çarşamba günü itibariyle (bir sonraki duyuruya kadar) Cerrahoğlu olarak home-office sistemine geçeceğiz. Sizlere kesintisiz hizmet verebilmemiz için gerekli tüm altyapıyı kurmuş bulunmaktayız. Güveniniz ve işbirliğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlere ve tüm sevdiklerinize iyilikler dileriz!

Cerrahoğlu

Vergi Uzmanımız Selman Koç’un “Değerli konut vergisinde 7221 sayılı kanunla yapılan değişiklikler” başlıklı yazısı 24 Şubat 2020 tarihinde Lexology’de yayınlandı

Yazının tamamı Yayınlar sayfasında mevcuttur.

Özyeğin Üniversitesi İdealist Hukukçu Topluluğu’ndan arkadaşlarımız 20 Şubat 2020 tarihinde Ofisimizde bizi ziyaret ettiler. Tahkim avukatlığı ve meslek hayatı ile ilgili konuştuk.

24.2.2020

Kaan Batum’un “The Turkish Capital Markets Board shall be entitled to cancel the privileges regarding voting rights and representation at the Board of Directors in public joint stock companies that suffered losses for five consecutive years” başlıklı yazısı 14 Ocak 2020 tarihinde Lexology’de yayınlandı.

21.1.2020

Kaan Batum’um “Turkish Ministry of Commerce introduces the “Commercial Electronic Message Management System”” başlıklı yazısı 10 Ocak 2020 tarihinde Lexology’de yayınlandı

Yazının tamamı Yayınlar sayfasında mevcuttur.

Müjdem Aksoy Çevik ve Ege Baktır’ın “General Assembly Meeting Procedures Applying to Shareholders of a Joint Stock Company, who are under the age of 18” başlıklı makalesi 30 Aralık 2019 tarihinde Lexology’de yayınlandı

Yazının tamamı Yayınlar sayfasında mevcuttur.

Kaan Batum’un “Veri Sorumluları Siciline (VERBIS) Kayıt Süresi Yeniden Uzatıldı” başlıklı yazısı 27 Aralık 2019 tarihinde Lexology’de yayınlandı.

Yazının tamamı Yayınlar sayfasında mevcuttur.
scroll up