• Türkçe
 • English
 • Birleşme ve Devralmalar


  Devralma İşlemleri

  Birleşme, bölünme, kısmi bölünme ve açık arttırma yoluyla satış dahil çeşitli hukuki işlemler için müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Birleşme ve devralma işlemlerine ilişkin olarak hizmet verirken müvekkillerimizin ihtiyaçlarına odaklı olmaya en üst noktada özen göstermekteyiz.

  Avukatlarımız medya, turizm, enerji, madencilik, özel yatırım fonları, bankacılık, sigorta, yiyecek ve içecek gibi pek çok değişik sektörde birleşme ve devralma işlemleri ile ilgili olarak geniş tecrübe sahibidir.


  Özelleştirmeler ve Kamu İhaleleri

  Birleşme ve Devralma departmanımız Erdemir, Tüpraş ve Türk Telekom gibi tekel konumundaki şirketlerin özelleştirilmesi için hukuki danışmalık hizmeti vermiştir.

  Ofisimiz halen çok sayıda yabancı yatırımcıya kamu ihaleleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu ve King & Spalding International LLP Londra ofisinden Nick Cherryman, 12 Aralık 2017 tarihinde Milleterlarası Ticari ve Yatırım Tahkimi konulu bir Yuvarlak Masa Toplantısına ev sahipliği yaptılar. Katılımcılar arasında Türk ve yabancı şirketlerin şirket avukatları ve temsilcileri yer aldı.

  • Eda Cerrahoğlu, 2 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen ASA Yıllık Konferans'ında "Milletlerarası Tahkimde Taraf ve Hakem Bilirkişilerine Verilen Talimatlar Konusunda Çelişen Varsayımlar" konulu panele konuşmacı olarak katılmıştır.

  • Prof. Dr. Fadlullah Cerrahoğlu 24-25 Nisan 2018 tarihinde dördüncü kere İsviçre Fribourg Üniversitesi LLM programı kapsamında "Türkiye'de İş Yapmak" konulu dersi verecektir.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.