• Türkçe
 • English
 • Birleşme ve Devralmalar


  Devralma İşlemleri

  Birleşme, bölünme, kısmi bölünme ve açık arttırma yoluyla satış dahil çeşitli hukuki işlemler için müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Birleşme ve devralma işlemlerine ilişkin olarak hizmet verirken müvekkillerimizin ihtiyaçlarına odaklı olmaya en üst noktada özen göstermekteyiz.

  Avukatlarımız medya, turizm, enerji, madencilik, özel yatırım fonları, bankacılık, sigorta, yiyecek ve içecek gibi pek çok değişik sektörde birleşme ve devralma işlemleri ile ilgili olarak geniş tecrübe sahibidir.


  Özelleştirmeler ve Kamu İhaleleri

  Birleşme ve Devralma departmanımız Erdemir, Tüpraş ve Türk Telekom gibi tekel konumundaki şirketlerin özelleştirilmesi için hukuki danışmalık hizmeti vermiştir.

  Ofisimiz halen çok sayıda yabancı yatırımcıya kamu ihaleleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu Balssen ve Aylin Güney King'in "Istanbul Chamber of Commerce introduces new Arbitration Centre Rules" başlıklı makaleleri International Law Office Online Newletter'da yayınlanmıştır.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.