• Türkçe
 • English
 • Davalar


  Şirketler ve Ticaret Hukuku İhtilafları

  Dava departmanımızda çalışan avukatlarımız hissedarlar arası uyuşmazlıklar, dolandırıcılık, inşaat, distribütörlük, sorumluluk davaları ve vergi uyuşmazlıkları da dahil olmak üzere şirketler ve ticaret hukukuna ilişkin pek çok davada müvekkillerimizi başarıyla temsil etmektedirler.


  İcra ve İflas

  İcra dairelerinde her türlü icra ve/veya iflas sürecini başlatma ve müvekkillerimizin alacaklarını tahsil edebilmeleri için gerekli işlemlerin yürütülmesi konusunda geniş kapsamlı çalışmalarımız bulunmaktadır. İflasın ertelenmesi, uzlaşma yoluyla yeniden yapılandırma gibi ilgili süreçleri de takip etmekteyiz.


  Tanıma ve Tenfiz

  Kesinleşen yabancı mahkeme kararlarının ve yabancı tahkim kararlarının Türkiye'de tanınması ve tenfiz edilmesi için gerekli süreçleri takip etmekteyiz. Ayrıca, Türk mahkeme kararlarının ve tahkim kararlarının yurt dışında tenfiz edilebilmesi için de yabancı hukuk büroları ile işbirliği yapmak suretiyle Türk müvekkillerimize hizmet veriyoruz.


  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu Balssen ve Aylin Güney King'in "Istanbul Chamber of Commerce introduces new Arbitration Centre Rules" başlıklı makaleleri International Law Office Online Newletter'da yayınlanmıştır.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.