• Türkçe
 • English
 • Yasal Uyarı

  Bu Internet sitesinde bulunan bilgiler Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

  Bu Internet sitesinde yer alan bilgiler (i) reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; (ii) hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; (iii) Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve (iv) güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

  Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu, bu Internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Büro'nun yazılı muvafakati olmadan bu Internet sitesine link verilemez.

  Bu Internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu'na aittir ve Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu'nun yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu Balssen ve Aylin Güney King'in "Istanbul Chamber of Commerce introduces new Arbitration Centre Rules" başlıklı makaleleri International Law Office Online Newletter'da yayınlanmıştır.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.