• Türkçe
 • English
 • Yolsuzlukların Önlenmesi ve Yasalara Uygunluk


  Şirket içi Denetimler

  Müvekkillerimize kapsamlı, karmaşık ve son derece hassas şirket içi denetim konusunda danışmanlık vermekteyiz. Bu kapsamda verdiğimiz danışmanlık hizmetimiz, çalışanlar ile mülakat yapılması, veri ve kayıtların gözden geçirilmesini de içermektedir. İç denetim alanında çalışan avukatlarımız, bu konudaki geniş tecrübeleri sayesinde müvekkillerimize çeşitli disiplinleri içeren kapsamlı çözümler sunabilmektedir.


  Kurumsal Yönetim ve Yasalara Uygunluk

  Kurumsal yönetim, yasal düzenlemelere ve şirket içi etik kurallara uyum konusunda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Bu kapsamda deneyimli avukatlardan oluşan ekibimiz şirket uygulamalarının risklerini tespit etmekte ve sorumluluk doğurabilecek halleri müvekkillerimizin dikkatine sunmaktadır. Müvekkillerimize ayrıca yasal düzenlemelere ve şirket içi etik kurallara uyum sağlanabilmesi için uzun vadeli stratejilerin geliştirilmesi konusunda da danışmanlık vermekteyiz.


  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu Balssen ve Aylin Güney King'in "Istanbul Chamber of Commerce introduces new Arbitration Centre Rules" başlıklı makaleleri International Law Office Online Newletter'da yayınlanmıştır.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.