• Türkçe
 • English
 • Yolsuzlukların Önlenmesi ve Yasalara Uygunluk


  Şirket içi Denetimler

  Müvekkillerimize kapsamlı, karmaşık ve son derece hassas şirket içi denetim konusunda danışmanlık vermekteyiz. Bu kapsamda verdiğimiz danışmanlık hizmetimiz, çalışanlar ile mülakat yapılması, veri ve kayıtların gözden geçirilmesini de içermektedir. İç denetim alanında çalışan avukatlarımız, bu konudaki geniş tecrübeleri sayesinde müvekkillerimize çeşitli disiplinleri içeren kapsamlı çözümler sunabilmektedir.


  Kurumsal Yönetim ve Yasalara Uygunluk

  Kurumsal yönetim, yasal düzenlemelere ve şirket içi etik kurallara uyum konusunda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Bu kapsamda deneyimli avukatlardan oluşan ekibimiz şirket uygulamalarının risklerini tespit etmekte ve sorumluluk doğurabilecek halleri müvekkillerimizin dikkatine sunmaktadır. Müvekkillerimize ayrıca yasal düzenlemelere ve şirket içi etik kurallara uyum sağlanabilmesi için uzun vadeli stratejilerin geliştirilmesi konusunda da danışmanlık vermekteyiz.


  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu ve King & Spalding International LLP Londra ofisinden Nick Cherryman, 12 Aralık 2017 tarihinde Milleterlarası Ticari ve Yatırım Tahkimi konulu bir Yuvarlak Masa Toplantısına ev sahipliği yaptılar. Katılımcılar arasında Türk ve yabancı şirketlerin şirket avukatları ve temsilcileri yer aldı.

  • Eda Cerrahoğlu, 2 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen ASA Yıllık Konferans'ında "Milletlerarası Tahkimde Taraf ve Hakem Bilirkişilerine Verilen Talimatlar Konusunda Çelişen Varsayımlar" konulu panele konuşmacı olarak katılmıştır.

  • Prof. Dr. Fadlullah Cerrahoğlu 24-25 Nisan 2018 tarihinde dördüncü kere İsviçre Fribourg Üniversitesi LLM programı kapsamında "Türkiye'de İş Yapmak" konulu dersi verecektir.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.