• Türkçe
 • English

  Büromuza Hoşgeldiniz!

  Büromuz 1966 yılında üç yakın arkadaş tarafından hukuk fakültesinden mezun olmalarının hemen ardından kurulmuştur. Bugün ise yaklaşık 50 kişilik genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye'nin öncü ve bağımsız hukuk bürolarından biridir.

  Elli yıla yakın bu süreçte, kadromuz genişlemiş ve birçok başarıya imza atmıştır. Başlangıçta sadece Türk müvekkillere hizmet vermek için kurulmuş olan Büromuz daha sonra bazıları yirmi yılı aşkın bir süredir müvekkilimiz olan yerli ve yabancı müvekkillere Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Yerel ve Uluslararası Tahkim, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans, İş hukuku, Vergi, Fikri Mülkiyet Hakları ve Kurumsal Yönetim de dahil Türk hukukunun hemen hemen her alanında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Dürüstlük, çalışkanlık ve müvekkillerimize ve hukuk mesleğine olan saygı prensipleri doğrultusunda bu güne kadar edinmiş olduğumuz başarılarımızla mutlu ve gururluyuz.

  Öngörüyle, değişen koşullara uyum sağlayarak ve hukuk mesleğine azami saygıyı göstererek sürekli olarak mesleki açıdan gelişen ekibimizle müvekkillerimize önümüzdeki yıllarda da üstün hizmet vermeğe devam etmekte kararlıyız.

  Prof. Dr. M. Fadlullah Cerrahoğlu
  Kurucu ve Yönetici Ortak


  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu Balssen ve Aylin Güney King'in "Istanbul Chamber of Commerce introduces new Arbitration Centre Rules" başlıklı makaleleri International Law Office Online Newletter'da yayınlanmıştır.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.