• Türkçe
 • English

  Büromuza Hoşgeldiniz!

  Büromuz 1966 yılında üç yakın arkadaş tarafından hukuk fakültesinden mezun olmalarının hemen ardından kurulmuştur. Bugün ise genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye'nin öncü ve bağımsız hukuk bürolarından biridir.

  Elli yılı aşkın bu süreçte, kadromuz genişlemiş ve birçok başarıya imza atmıştır.Büromuz Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku ve Birleşme ve Devralmalar, Dava, Yerel ve Uluslararası Tahkim, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans, İş Hukuku, Vergi, Fikri Mülkiyet Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, Ürün Sorumluluğu, Yolsuzlukların Önlenmesi ve Yasalara Uygunluk ve Kurumsal Yönetim de dahil Türk hukukunun hemen hemen her alanında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Dürüstlük, çalışkanlık ve müvekkillerimize ve hukuk mesleğine olan saygı prensipleri doğrultusunda bu güne kadar edinmiş olduğumuz başarılarımızla mutlu ve gururluyuz.

  Öngörüyle, değişen koşullara uyum sağlayarak ve hukuk mesleğine azami saygıyı göstererek sürekli olarak mesleki açıdan gelişen ekibimizle müvekkillerimize önümüzdeki yıllarda da üstün hizmet vermeğe devam etmekte kararlıyız.

  Prof. Dr. M. Fadlullah Cerrahoğlu
  Kurucu ve Yönetici Ortak


  Duyurular

  • Eda Cerrahoğlu ve King & Spalding International LLP Londra ofisinden Nick Cherryman, 12 Aralık 2017 tarihinde Milleterlarası Ticari ve Yatırım Tahkimi konulu bir Yuvarlak Masa Toplantısına ev sahipliği yaptılar. Katılımcılar arasında Türk ve yabancı şirketlerin şirket avukatları ve temsilcileri yer aldı.

  • Eda Cerrahoğlu, 2 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen ASA Yıllık Konferans'ında "Milletlerarası Tahkimde Taraf ve Hakem Bilirkişilerine Verilen Talimatlar Konusunda Çelişen Varsayımlar" konulu panele konuşmacı olarak katılmıştır.

  • Prof. Dr. Fadlullah Cerrahoğlu 24-25 Nisan 2018 tarihinde dördüncü kere İsviçre Fribourg Üniversitesi LLM programı kapsamında "Türkiye'de İş Yapmak" konulu dersi verecektir.

  Tarih

  Publications

  05/20/2012

  We work with a diverse client base ranging from individuals to some of the largest public institutions and private corporations...

  Client

  06/10/2012

  Cerrahoglu Law Firm is recognized for the calibre of our lawyers, level of service, and unflagging commitment to client success.